Geri Dön

CANON imageFORMULA DR-G1130
                        Broşürü İndirin (pdf)imageFORMULA DR-G1130

Özel tarama uygulamaları ve önemli işler için yüksek hızlı, yüksek kaliteli A3 üretim tarayıcısı. Merkezi veya uzak ofisler ve uzman tarama büroları için idealdir.

 

FAYDALAR

200 görüntü/dakikaya varan yüksek hızlı renkli tarama

500 sayfalık otomatik belge besleyici

Çeşitli belge türlerinin kullanımı için güvenilir besleyici

Rahat kullanım için önden besleme ve U-Dönüşü yolu

Ağır iş yükleri için sağlam tasarım

Yüksek kaliteli görüntü işleme

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-G1130 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin


Daha verimli, yüksek hızlı tarama


Yüksek hızlı DR-G1130 üretim tarayıcısı ile daha verimli çalışın. Siyah beyaz ve gri tonlamalı 130 sayfa/dakika / 260 görüntü/dakikaya kadar tarama yapabilir.
Özel bir çip sayesinde, birden fazla görüntü işleme işlevi seçildiğinde bile en yüksek hızlara erişir. 500 sayfalık belge besleyici ile, değerli zamandan tasarruf sağlamak için çoklu belgeler taranabilir.

Gelişmiş belge kullanımı


Bir dizi gelişmiş kağıt kullanımı özelliği, tarama verimliliğini artırır ve belge türü ne olursa olsun daha iyi sonuçlar sunar. Üç farklı kağıt besleme modu, çeşitli belge türlerinin kullanımına yönelik seçenekler sağlarken, düz kağıt besleme yolu, daha sorunsuz tarama sağlar ve hasarı, özellikle de ince kağıt üzerindeki hasarı önler. Ultrasonik çift besleme algılama sensörü, nadiren gerçekleşen çift besleme durumunda kullanıcıları uyarırken, zımba algılama sensörleri ile DR-G1130, belgeler üzerinde hasar oluşmasını önler.


Operatör dikkate alınarak tasarlanmıştır


DR-G1130'un önden beslemeli tasarımı, belgeleri oturduğunuz yerden zahmetsizce beslemenize ve teslim almanıza imkan verir. Ayrıca kontrol paneli ve iş düğmeleri göz seviyesinde kolayca görülebilecek şekilde tasarlanmıştır.


Ağır iş yükleri için oluşturulmuştur


Kompakt boyutuna rağmen DR-G1130, günde 30.000 taramaya varan önerilen günlük aralıksız çalışma düzeyiyle, modern işletmelerin zorlu günlük iş akışlarını işlemek için sağlam şekilde oluşturulmuştur. Merkezi kurumsal ofisler ve tarama büroları gibi farklı iş sektörlerine yönelik mükemmel bir çözümdür.


Yüksek kaliteli görüntü işleme


Her zaman üstün kaliteli sonuçlar için DR-G1130, bir dizi akıllı görüntü işleme özellikleriyle birlikte gelir. Gelişmiş bir eğrilik düzeltme yöntemi, tarayıcının hem bir açıda beslenen belgeleri algılayıp düzeltmesine hem de taranan görüntülerdeki eğri metne göre ikinci bir kontrol yapmasına olanak sağlar. Folyo Modu, A1 boyutuna kadar belgeleri taramanızı sağlar. Karakter Vurgusu özelliği daha iyi OCR tanıma için okunaklılığı artırırken, MultiStream özelliği de OCR uygulamaları için siyah beyaz ve arşivleme için renkli gibi çift görüntü çıktıları oluşturur.


Çok yönlü seçenekler ve yazılım


Ciltli malzemeleri taramak için DR-G1130'u Canon'un Opsiyonel A3 Flatbed 201 veya A4 Flatbed 101 tarayıcısına bağlayın. Diğer seçenekler; sonradan damgalayıcı ve düzeltme kodu okuyucudur. SharePoint bağlantısıyla kullanımı kolay toplu tarama için Canon’un CapturePerfect yazılımı da dahil edilmiştir.

 

 

Scanning speed A4 (single sided)

A4 tarama hızı (tek taraflı)

Automatic document feeder

Otomatik belge besleyici

Scanning speed A4 (single sided)

Günlük tarama hacmi

Çift taraflı A3 tarama

Verimli toplu tarama

USB connection

Yüksek görüntü kalitesi

 

 

Adres: İskenderpaşa mah. Topal Hakim sok. No:16  TRABZON /TÜRKİYE
Tel : + 9 0462 326 14 60 - 321 76 20       Fax :  + 9 0462  326 14 61   

E mail   :   karmak@karmakburo.com

 

 

Karmak,büro sistem ve  servis  hizmetleri,canon, satışı teknik,Lazer ,toner,ploter,fotokopi,yazıcı,printer,mailbox,tenisyen,   Doküman  arşivleme,multi functionel, çok  fonksiyonlu, karadeniz, rize, bayburt, gümüşhane,giresun,erzurum,erzincan,artvin,kars,ardahan,dolum,baskı,makinesi,geniş   format,master ,mürekkep,tarayıcı, scaner,fax,network  yazıcı,ağ yazıcısı, renkli,siyah  beyaz, üçü  bir arada ,cat,dr ,tamir,dolum,tamirat,bakım onarım,kurulum,makine,eurasia,fotokopi,dolum  kartuş,yedek  parça,usb ,orijinal  toner,  mobil  yazıcı,en ucuz,2. El,büro makineleri,drum,dıram,dram,driver,teknoser servisi, teknisyeni, Hakan Özke,Erkan Özke,Sezgin  Çağlar,Zeliha Kaya,Yasin  Balcı,yetkili servis,gestetner,rulo kağıt,fotoğraf ,
mürekkep,doğu karandeniz,7/24,hizmet,kampanya,yetkili servis,arıza  kodları,sürücüler,yazılım,driver,satış,fotokopi arıza,ofis yazıcıları,Hasan Emirtekin,gis,dijital,çok amaçlı yazıcı,ofis,Ev